14 sierpnia 2018

BITWA O CENTRUM EUROPY

Strongmani wracają do Suchowoli!

7 sierpnia 2018

Festiwal Kultury i Tradycji "Swojskie klimaty"

Już 19 sierpnia w Suchowoli!

11 czerwca 2018

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

20 marca 2018

Konkurs plastyczny - pocztówka z Suchowoli!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! :)

16 marca 2018

IV Otwarty Konkurs Poetycki im. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki Zło dobrem zwyciężaj. Konkurs ma charakter otwarty i jest kierowany do „miłośników pióra” w każdym wieku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i nadsyłania swoich prac (nigdzie dotychczas niepublikowanych – ani w internecie ani w wersji papierowej) do 7 września 2018 roku na adres organizatora: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli, Plac Kościuszki 13, 16-150 Suchowola. Szczegółowe informacje zawiera regulamin, dostępny m. in. na stronie www.suchowola.pl . Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 14 października 2018 r. w Suchowoli.