GOKSiT Suchowola

Lista startowa/wyniki:

Aktualności

10 lutego 2017

Konkurs fotograficzny „(NIE)ZNANA SUCHOWOLA…”

Ruszył konkurs fotograficzny „(NIE)ZNANA SUCHOWOLA…” Konkurs ma zasięg ogólnopolski, zatem mogą wziąć w nim udział nie tylko mieszkańcy Suchowoli, ale wszyscy miłośnicy fotografowania powyżej 15 roku życia. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć do biblioteki publicznej 3 zdjęcia ukazujące piękno gminy Suchowola. Mile widziane będą zdjęcia z różnych pór roku. Fotografie muszą być wykonane w 2017 r. Prace wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć do 9 września 2017 r. Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe. Najlepsze zdjęcia ukażą się w kalendarzu gminy Suchowola na 2018 rok. Wszystkie wymagania oraz szczegóły techniczne, jak i organizacyjne znajdują się w regulaminie konkursu

23 stycznia 2017

Festiwal Kolęd i Pastorałek 2017

W niedzielę, 22 stycznia 2017 r. odbył się Festiwal Kolęd i Pastorałek, który ma na celu ożywienie zanikającej już tradycji kolędowania

20 stycznia 2017

25. Finał WOŚP w Suchowoli - relacja

Sztab 25 Finału przy Zespole Szkół w Suchowoli gorąco dziękuje wszystkim współorganizatorom, sponsorom, artystom i przede wszystkim ofiarodawcom!

10 stycznia 2017

25. Finał WOŚP w Suchowoli

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia, 25.Finał WOŚP. Gramy dla dzieci i seniorów - dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Zgodnie z wieloletnią już tradycją, w Suchowoli przy Zespole Szkół został utworzony Sztab WOŚP.

10 stycznia 2017

Rozstrzygnięcie konkursu na "Najładniejszą świąteczną dekorację posesji"

Ogłoszony w połowie grudnia konkurs na najpiękniejszą dekorację świąteczną posesji w gminie Suchowola został rozstrzygnięty. Do konkursu zgłoszono 15 posesji.

System zapisów - copyright © b4sport.pl