GOKSiT Suchowola

Lista startowa/wyniki:

Informacje

Link do zapisów:

https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-23-cross-trzezwosci/

 

Cross Trzeźwości jest to największa cykliczna impreza sportowa w Gminie Suchowola, która na stałe wpisała się również do kalendarza sportowego i kulturalnego województwa podlaskiego. Od lat Cross przyciąga zawodowych biegaczy oraz amatorów z różnych stron Polski. W biegach biorą udział dzieci, młodzież oraz dorośli. Corocznie do zawodów staje łącznie ok. 500 osób. 


 


Dwudziesty trzeci Cross Trzeźwości odbędzie się 12.V.2019 r. Dystans biegu głównego wynosi 10km na atestowanej trasie. Start i meta biegu umiejscowione są w Suchowoli. Biegacze pobiegną trasą Suchowola-Okopy-Suchowola.

Oprócz biegu głównego odbywają się również biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży na dostosowanym do wieku dystansie. Bieg jest wspaniałą możliwością sprawdzenia swoich możliwości wydolnościowych. Oprócz niesamowitej satysfakcji z pokonania trasy i zmierzenia się z własnymi słabościami, każdy zawodnik może liczyć na pamiątkowy medal i koszulkę. Organizatorzy zapewniają też posiłek regeneracyjny, podczas którego powstaje dobra okazja do nawiązania nowych znajomości. Po biegach najlepsi zawodnicy uhonorowani są pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Tradycją jest też losowanie nagród rzeczowych wśród pozostałych uczestników biegu. 
Podczas imprezy publiczność będzie miała możliwość podziwiać występy muzyczne oraz taneczne. Co roku przewidziane są też inne atrakcje dla całych rodzin: kiermasz słodkości, sprzęt zabawowy dla dzieci, konkursy z nagrodami. 

System zapisów - copyright © b4sport.pl