Konkurs fotograficzny „(NIE)ZNANA SUCHOWOLA…”

Ruszył konkurs fotograficzny „(NIE)ZNANA SUCHOWOLA…” organizowany przez Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Suchowoli. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, zatem mogą wziąć w nim udział nie tylko mieszkańcy Suchowoli, ale wszyscy miłośnicy fotografowania powyżej 15 roku życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć do biblioteki publicznej 3 zdjęcia ukazujące piękno gminy Suchowola. Mile widziane będą zdjęcia z różnych pór roku. Fotografie muszą być wykonane w 2017 r. Prace wraz z kartą zgłoszenia należy złożyć do 9 września 2017 r.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

Najlepsze zdjęcia ukażą się w kalendarzu gminy Suchowola na 2018 rok.

Pod koniec września zgłoszone fotografie wezmą udział w internetowym głosowaniu, które odbędzie się na www.facebook.com/goksitsuchowola. Autor zdjęcia z największą ilością „polubień’ otrzyma nagrodę publiczności.

Wszystkie wymagania oraz szczegóły techniczne, jak i organizacyjne znajdują się w regulaminie konkursu, dostępnym na stronie www.suchowola.pl.